Rejestracja w Kuailian - Zamknięty i zdecentralizowany ekosystem

Rejestracja w Kuailian jest prosta i szybka jednakże, wchodząc na stronę oficjalną nie znajdziesz nawet możliwości rejestracji. Jednorazowy koszt członkostwa wynosi 50$Rejestracja nowych uczestników ekosystemu Kuailian odbywa się tylko i wyłącznie poprzez specjalne linki referencyjne. Na tej stronie znajdziesz jeden z takich specjalnych linków, w który gdy klikniesz udostępni Ci rejestrację w systemie i czerpanie wspólnych korzyści ze Smart Poola. Znajdziesz tu także instrukcję krok po kroku jak wygląda poprawna rejestracja w Kuailian. Dowiesz się co zrobić aby zacząć zarabiać na masternode.

Aby stać się pełnoprawnym członkiem Kuailian powinieneś wykonać 4 kroki:

Rejestracja w ekosystemie Kuailian - instrukcja

1.Po kolei, według kolejności, aby uzyskać dostęp do ekosystemu Kuailian potrzebny jest specjalny link polecający który znajduję się niżej – po kliknięciu w link, zostaniesz przekierowany na oficjalną stronę Kuailian gdzie uzyskasz możliwość rejestracji.

Kuailian rejestracja masternode

2.Kolejnym etapem jest wypełnienie wszystkich wymaganych danych oraz uiszczenie opłaty członkowskiej. W tym momencie potrzebny będzie Ci Twój własny portfel ETH na który chcesz otrzymywać wypłaty przez następne 183 dni. Wejdź w swój portfel, skopiuj adres ETH do odbioru i wstaw go w odpowiednie miejsce przy rejestracji w Kuailian. Potrzebujesz także mieć na obojętnie jakim portfelu/giełdzie kryptowalutę ETH o wartości 50$ aby uiścić opłatę. Gdy system zaksięguję wpłatę, co trwa maksymalnie do 30 minut otrzymasz dostęp do platformy i całego ekosystemu Kuailian. Banku, Software PoS, Akademii oraz systemu poleceń.

masternod rejestracja inwestycja jak zarabiać Kuailian

3.Na ukończenie etapu z KYC masz 90 dni, jednakże polecam zrobić to od razu, gdyż nie ma potrzeby zwlekania, a poźniej nie będzie potrzeby zaglądania na profil i można o tym zapomnieć. Weryfikacja KYC upoważnia nas do bycia pełnoprawnym członkiem Kuailian. Wchodząc na nasz profil wybierz w prawym górnym rogu przycisk Pass KYC“, akceptuj wszystkie zgody, uzupełnij dane i wstaw dokumenty, następnie czekaj na akceptację.

KYC masternode zarabianie

4.Gdy weryfikacja zostanie ukończona otrzymasz komunikat “You have passed the KYC successfully. Your account is activated, now you can purchase licenses and invite affilliates” oznacza to, że rejetracja w Kuailian została zakończona poprawnie. 

kuailian dochód pasywny masternody

Brawo, w tym momencie ukończyłeś wszystkie wymagania i należysz do społeczności Kuailian, możesz teraz zacząć zarabiać na masternode oraz budować swoją sieć afiliacyjną. 

software zarabianie krypto
dochód masternode polska
zarabianie na masternode

Jak zacząć zarabiać na masternode w Kuailian?

5.Wszystko co pozostało to zainwestować w wybrane przez siebie strategie inwestowania w masternode. Aby to zrobić zaloguj się na swoje konto Kuailian i wybierz zakładkę “Software Products“. Wybierz interesujące Cię strategie inwestowania w masternode i wejdź w nie – aktualnie na początku zawsze wybieramy SPU, gdyż warunkiem zakupu SPU HR jest posiadanie min. 50 SPU.

kuailian inwestowanie w masternode

6.Wybierz ilość interesujących Cię Kuais, pamiętając że każda jedna strategia inwestowania w masternode warta jest 100$. Zaznacz wszystkie wymagane zgody a następnie kliknij przycisk “Buy“. Po kliknięciu przycisku wyskoczy Ci wymagana ilość ETH, która powinieneś wysłać na wskazany tam adres ETH aby sfinalizować transakcję zakupu strategii.

zarabianie pasywne na masternode Kuailian

7.Po dokonaniu wpłaty która powinna sfinalizować się maksymalnie do 30 minut, swoje wykupione strategie inwestowania w masternode znajdziesz w zakładce “Licenses“. Znajdziesz tam informacje takie jak datę zakupu strategii, ilość oraz rodzaj, wielkość depozytu, ilość pozostałych dni pracy oraz aktualny status. Status “New” oznacza, że masternode jeszcze się nie uruchomiły (nie minął okres aktywacyjny). Status “Ongoing” oznacza, że masternody już pracują.

Kuailian polska masternody krypto

Gratulacje, od tego momentu będziesz otrzymywać automatyczne wypłaty ETH na wybrany przez Ciebie portfel przez kolejne 183 dni. Wszystko co pozostało Ci robić to sprawdzać stan portfela i liczyć zyski. Możesz także zająć się polecaniem Kuailian, zbudować swoją sieć partnerów i powiększyć swój dochód pasywny.

wypłata ethereum kuailian masternody

Zgłoś się do swojego poleconego, którym jest Bedete94 aby uzyskać wskazówki, pomoc i materiały marketingowe.

witamy w kuailian masternody