Teraz dowiesz się jak zarabiać na Kuailian masternode i PoS.

Kuailian to rozbudowany i zdecentralizowany ekosystem, którego głównym celem jest udostępnić zarabianie na blockchain dla każdego. Jak zarabiać na Kuailian masternode, tak aby mogł to zrobić każdy? Okazało się, że to proste, aby tak się stało potrzeba odpowiedniej wiedzy i sprawdzonych rozwiązań. W Kuailian wierzymy w technologię i stawiamy na kryptowaluty. Pasja i kilka lat działania i pogłębiania wiedzy na temat kryptografii pozwoliły nam przyprowadzić dwa sprawdzone rozwiązania jakimi są:

jak zarabiać kuailian masternode

Software PoS - Masternode

Kuailian oferuje szeroki zakres usług w zakresie cyfrowych walut, w tym staking i masternode oraz handel kryptowalutami i arbitraż. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane z unikalnym podejściem pod względem przejrzystości i użyteczności.

Kuailian bank zarabianie w internecie

Kuailian Bank

Kuailian Bank to licencjonowana giełda kryptowalut do kupowania i sprzedawania waluty cyfrowej. Zapewnia szybkie i łatwe możliwości handlu wieloma walutami cyfrowymi oraz ułatwia wymianę fiat/krypto.

Kuailian Bank

Kuailian masternode bank jak zarbiać

Kuailian Bank jest zarządzany przez Crosschange International OU, regulowanego i licencjonowanego dostawcę usług w zakresie cyfrowej waluty, nadzorowanego przez jednostkę analityki finansowej Republiki Estonii. Słowo Bank w nazwie może być mylące, gdyż jest to tylko nazwa własna. Kuailian nie jest bankiem w oficjalnym tego słowa znaczeniu, ale jest bankiem w świecie kryptowalut. Taką rolę najzwyczajniej może pełnić każda giełda. Kuailian Bank świadczy takie same usługi jak standardowa giełda kryptowalut i ma na to swoiste licencje.

Software PoS

Kuailian schemat masternode jak zarabiać

Software PoS to cały zdecentralizowany protokół oparty na Smart Poolu. Kuailian wie jak zarobić na Kuailian masternode i stakingu PoS. Masternode płacą posiadaczom każdego dnia, Kuailian posiadając znaczną ilość masternode dzięki zainwestowanym pieniądzom użytkowników, mogą dzielić się z nami adekwatną ilością % z nagród Smart Poola. Firma generuje dodatkowy przychód dzięki stakowaniu swoich własnych zarobków. Kuailian jak zwykle stawia na przejrzystość i mówi wprost – pobiera dla siebie 14% zarobków masternode, reszta trafia do podziału dla inwestorów.  Kuailian ma zamiar wprowadzić w przyszłości kolejne rozwiązania technologii krypto. Firma pokaze każdemu, nawet największemu laikowi jak zarabiać na Kuailian masternode.

Masternode - jak to działa?

Każdy, kto ma wirtualny portfel, w którym trzyma swoją kryptowalutę, robi to na swoim własnym węźle w blockchain. Masternode mogą być uważane za „superwęzły”, punkty kontaktowe, które przechowują pełną kopię sieci blockchain w czasie rzeczywistym. W dowolnej sieci blockchain może znajdować się wiele takich masternodów.

Masternode pełnią ważną funkcję dla sprawnego działania sieci, z funkcjami specjalnymi, w tym (funkcje te mogą się różnić):

 • Zwiększenie prywatności transakcji
 • Podejmowanie natychmiastowych transakcji
 • Głosowanie i udział w podejmowaniu decyzji dotyczących zarządzania
 • Utrzymanie bezpieczeństwa sieci

Wszystkie masternode są ze sobą połączone i to właśnie sprawia, że blockchain jest zdecentralizowany. Innymi słowy, integralność sieci nigdy nie jest zagrożona z powodu pojedynczego punktu awarii. Masternode to seria serwerów lub walidatorów, które utrzymują sieć. Służą do realizacji transakcji, których zwykłe serwery nie są w stanie obsłużyć.

Osoby posiadające i utrzymujące masternode otrzymują za to wynagrodzenie, ponieważ ich usługa utrzymuje funkcję sieci kryptowaluty.

Cały zdecentralizowany ekosystem Kuailian znajduje się w sieci blockchain, wszystkie pracujące masternode jak i adresy oraz portfele znajdują się właśnie tam. W Kuailian dajemy Ci możliwość mieć wgląd w każdy adres i portfel w czasie rzeczywistym. W każdym momencie możesz prześledzić ruch cyfrowych walut, z jednego adresu na drugi, od masternode po giełdę aż na Twój portfel. Kuailian uważa, że przejrzystość to podstawa.

Schemat smart poola Kuailian

ekosystem Kuailian działanie masternodów

Masternode - jak inwestować?

Dobra wiadomość jest taka, że każdy może postawić masternode. Zła wiadomość jest taka, że kosztuje to dużo pieniędzy. A przez pieniądze rozumiemy kryptowalutę danej sieci. Sieć musi zachować swoją integralność, więc zmuszanie operatorów masternody do dużych inwestycji w walutę oznacza, że mają duży udział w jej stabilności i wzroście.

Oto, co musisz zrobić aby postawić masternodę:

 • Określona liczba danej kryptowaluty. Może to być na przykład 1000 monet DASH lub 10 000 monet dla PIVX. W chwili pisania tego tekstu DASH jest wyceniany na 78,30$, więc punkt wejścia to 78 300$ !
 • Stabilny serwer VPS, na którym hostujesz portfel masternode, który musi być online 24/7
 • Dedykowany adres IP
 • Wystarczająca ilość miejsca dla całego blockchaina
 • Musisz więc dokonać sporej inwestycji finansowej i logistycznej
 • Musisz posiadać znaczną wiedzę technologiczną i aktualizacji masternody

Jak widzisz nie jest to takie proste, nie każdy z nas ma na początek tak duże pieniądze do zainwestowania. Nie każdy z nas ma czas zajmować się aktualizacją oprogramowania masternode, czy też w ogóle nie ma wiedzy na ten temat.

Kuailian rozumie ten problem. dlatego ich głównym celem jest, by sprawić aby zarabianie na blockchain było dostępne dla każdego. 

Inwestowanie w masternode Kuailian dostępne jest dla każdego w dowolnej kwocie po uiszczeniu jednorazowej opłaty członkowskiej 50$. Bez wymaganej wiedzy, bez konieczności stawiania serwera, bez problemów technicznych czy mrożenia ogromnych kwot, wszystkim zajmuje się Kuailian. Jako zarejestrowany członek Kuailian zyskujesz także dostęp do Akademii Kuailian w której nauczysz się podstaw rynku forex i krypto.

Jak zarabiać na Kuailian masternode?

Właściciele masternode otrzymują kawałek nagrody za każdym razem, gdy dokonywana jest transakcja. Indywidualnie są one niewielkie, ale liczba staje się znacząca, im więcej transakcji lub normalnych węzłów i bloków powstaje w łańcuchu bloków. To element pasywnego dochodu.

Ponieważ różne sieci mają różne wymagania, przed podjęciem decyzji o uruchomieniu masternode w celu obsługi jego sieci należy dokładnie zbadać kryptowalutę pod kątem różnych kryterii typu procent zwrotu, ilość wymaganych kryptowalut do uruchomienia masternode czy też kapitalizację rynku.

Chociaż ROI masternode odgrywa ważną rolę dla inwestorów, ważne jest aby nie odrzucać innych czynników przy wyborze, które masternode mają działać.

Aby określić, które masternode mają przynosić najlepszy zysk, należy wziąć pod uwagę następujące czynniki:

 • Kapitalizacja rynku
 • Dzienne obroty handlowe
 • Aktywność programistów
 • Społeczność
 • Reputacja
 • Zwrot z inwestycji (ROI)

Jeśli zdecydujesz się na uruchomienie masternode, powinieneś najpierw spojrzeć na kapitalizację rynkową kryptowaluty i codzienne obroty. Jeśli moneta ma tylko limit rynkowy wynoszący kilka tysięcy dolarów i nie ma dziennego wolumenu obrotu, nie będziesz w stanie wypłacić zarobków z masternode. Dlatego ważne jest, aby wybrać kryptowalutę, która ma wystarczającą płynność, abyś mógł wypłacić ją po cenie rynkowej. Kolejnym trudnym elementem jest decyzja, kiedy i po jakiej cenie sprzedać zdobyte kryptowaluty.

W Kuailian żadna z powyższych rzeczy Cię nie interesuje, nie musisz nawet o tym myśleć. Wszystko odbywa się w inteligentnym i zdecentralizowanym protokole. Software Kuailian dobiera automatycznie najbardziej odpowiednie masternode do sytuacji na rynku, tak by zawsze osiągać największy profit z masternode. Część z profitu dodatkowo pracuje na PoS.

Ty jako członek społeczności otrzymujesz możliwość inwestowania w Smart Pool Kuailian i znajdujące się tam masternode. Bez konieczności interesowania się w która kryptowalutę powinieneś teraz inwestować oraz kiedy je sprzedawać.

Wypłaty spływają każdego dnia na Twój portfel ETH automatycznie – bez konieczności zlecania wypłat

pakiety masternody zarabianie blockchain

Masternode - ile zarobię?

W Smart Poolu Kuailian znajdują się obecnie 2 typy strategii inwestowania w masternode. Inwestycje w Kuailian masternode zaczynają się od 100$ bez ograniczeń wzwyż. Zwrot z inwestycji w masternode otrzymujesz każdego dnia bezpośrednio na swój prywatny portfel ETH. Pomyśl ile możesz zarobić z samego wzrostu wartości ETH, gdyby Twoje zainwestowane  dziś 500$ wróciło do wartości z ATH po zakończeniu pracy masternode. Po podliczeniu zysków z niej, miałbyś już ponad 10000$ – dzięki zwiększeniu ilości ETH i wzroście kursu kryptowaluty. 

Kupno 1 Kuais, czyli jednej licencji na zarabianie z masternode’s upoważnia do otrzymywania części nagród z Poola przez kolejne 1000 dni. Po upływie wszystkich dni Kuailian zwraca nam do 80% początkowo wpłaconych środków lub pozwala odnowić nasze posiadane licencję na masternode’s by zarabiać przez kolejne 1000 dni. Kuailian z czasem ma nadzieję zwiększyć swoją ofertę o kolejne produkty.

2 rodzaje strategii inwestowania w masternode:

Kuais LR kuailian zarobek pasywny

Masternode's Light Risk - LR

Strategia niskiego ryzyka  polega na tym, że 70–80% wybranych walut w Smart Pool ma wysoką płynność, to znaczy, że mają one łatwe wyjście z Bitcoin / Ethereum. 20% -30% inwestuje się w waluty o wysokim ROI nagród, ale o niskiej płynności w stosunku do Bitcoin / Ethereum, dlatego uważa się, że ryzyko to jest niższe dla klienta.

 • Koszt wejścia – od 100$
 • Zwrot miesięczny – do 5%
 • Zwrot dzienny – 0.1-0.3%
 • Czas pracy – 1000 dni
 • Czas aktywacji – 10-13 dni
 • Wymagania – brak
Kuais MR Kuailian dochód pasywny masternody

Masternode's Medium Risk - MR

Strategia średniego ryzyka polega na tym, że od 50% do 60% wybranych walut w Smart Pool ma wysoką płynność, to znaczy, że mają one łatwe wyjście z Bitcoin / Ethereum. 40% -50% inwestuje się w waluty o wysokim ROI nagród, ale niskiej płynności w stosunku do Bitcoin / Ethereum. Adekwatnie ryzyko jest większe ponieważ płynność jest mniejsza. Teorytycznie ryzyko oznacza tylko możliwość mniejszych zarobków niż przewidywane.

 • Koszt wejścia – od 100$
 • Zwrot miesięczny – do 14%
 • Zwrod dzienny – 0.1-0.7%
 • Czas pracy – 1000 dni
 • Czas aktywacji – 10-13 dni
 • Wymagania – 1LR = 1MR

Teraz już wiesz jak zarabiać na Kuailian masternode.

zarabianie na masternodach jak