Zdecentralizowany ekosystem Kuailian

Obejrzyj krótkie video a dowiesz się co to jest Kuailian i masternode.

Co to jest Kuailian i masternode?

Ekosystem Kuailian stworzyła międzynarodowa wspólnota przedsiębiorców, programistów i ekspertów od krypto technologii, którzy zjednoczyli się pod jedną wspólną misją. By wykorzystać w potencjał blockchain i uczynić go dostępnym dla każdego poprzez innowacyjne produkty i usługi o rzeczywistej prawdziwej wartości. 

Jako pionier technologii Proof of Stake, Kuailian od tego czasu ulepszył i rozszerzył swoją ofertę produktów. Czyli wydał innowacyjne aplikacje kładąc nacisk na decentralizację i unikalne podejście do przejrzystości i użyteczności. Kuailian zamierza ustanowić nowy punkt odniesienia dla projektów branżowych i promować uczciwy handel dla konsumentów.

Obecnie ekosystem Kuailian obejmuje wiele zdecentralizowanych aplikacji. Są to m.in usługi stakingu i masternode, trading kryptowalutami i arbitraż, centrum bezpłatnej nauki i fundację charytatywną blockchain.

Firma powstała we wrześniu 2018 roku w Hiszpanii. Obecnie działa już ponad 18 miesięcy i zarejestrowana jest w Estonii, gdzie posiada dwie licencję – na przyjmowanie waluty fiat oraz jej obrót w kryptowalutę. Kuailian spełnił wszystkie nowe wymogi estońskich regulacji prawnych na temat rynku cyfrowych walut. Firma wyrabia kolejne licencję w Singapurze i tym razem dotyczą one masternode i PoS

Kuailian oficjalnie należy do stowarzyszenia Enterprise Ethereum Alliance, stowarzyszenia które zrzesza największe firmy i spółki światowe. Wymaganiem EEA jest dawanie wkładu w rozwój sieci Ethereum oraz zgodność z lokalnymi regulacjami prawnymi.

Kuailian schemat ekosystemu masternodów

Korzyści ekosystemu - co to jest Kuailian?

Kuailian to cały ekosystem oparty na technologii kryptowalut. To Kuailian Bank – giełda gdzie wymienisz swoje kryptowaluty na waluty fiat. Kuailian to Kuailian Akademia – szkoła online, w której znajdziesz masę materiałów, testów i szkoleń wideo na temat technologii blockchain, rynków forex i crypto. Ale przede wszystkim to Software PoS czyli zdecentralizowany protokół oparty na Smart Pool w którym każdy może zarabiać na masternode. Dalej to jeszcze nie wszystko, bo Kuailian ma zamiar poszerzyć zakres swoich usług. Stając się członkiem Kuailian za jedyne 50$ dostajesz wstęp do unikalnego systemu poleceń jak i do całego przejrzystego ekosystemu. Masz wgląd i dostęp bez przerwy w pracę całego Smart Poola. Od teraz możesz się uczyć, wymieniać kryptowaluty a dodatkowo zarabiać na masternode’s. Masz możliwość otrzymać aż do 320% ROI* w skali 1000 dni.

*Przeszłe wyniki nie gwarantują przyszłych. Każda inwestycja, jak i fizyczna tak i kryptowalutowa wiąże się z ryzykiem.

Kuailian czym jest zarabianie

Co to jest masternode?

Mówiąc najprościej, masternode to serwer w zdecentralizowanej sieci. Wypełnia unikalne funkcje w sposób, w jaki zwykłe węzły tego nie potrafią. Może być używany do funkcji takich jak bezpośrednie wysyłanie/natychmiastowe transakcje lub prywatne transakcje. 

Ze względu na ich zwiększone możliwości, masternode zazwyczaj wymagają sporej inwestycji w celu uruchomienia. Jest to spora inwestycja, za którą operatorzy masternode są nagradzani w postaci części nagród blokowych. Wynagrodzenie otrzymują w jakiejkolwiek kryptowalucie, której w danym momencie ułatwiają pracę sieci.

Żadne masternode’s nie są do siebie podobne, ponieważ każda sieć ma swoje zalety i wady, również każdy system podchodzi do wypłat w inny sposób. Niektóre kryptowaluty wypłacają nagrody operatorom masternode wiele razy dziennie, podczas gdy inne projekty wypłacają operatorom raz dziennie. Zaletą tej dynamiki jest to, że operatorzy mogą nadal zarabiać pieniądze i świadczyć usługi dla sieci bez konieczności inwestowania w kosztowny sprzęt do wydobywania kryptowalut.

Jeśli chcesz zostać jedynym operatorem, musisz „zamrozić” dużą liczbą monet, skonfigurować serwer i posiadać sporą wiedzę technologiczną. Oznacza to aktualizować masternode na bieżąco, dzięki czemu te zasoby bedą mogły wykonywać swoją magię.

Świetnie, teraz już wiesz co to jest Kuailian i masternode, przejdź dalej i dowiedz się jak zarabiać.

Kuailian masternody zarabianie pasywne